Trade-in

Заповніть форму

Автоцентр «АТЛАНТ МОТОРЗ ХАРКІВ» пропонує Вам скористатися програмою обміну автомобілів Trade-in.

У цьому випадку Ви отримуєте можливість на вигідних умовах обміняти бувший у вжитку автомобіль на новий, обраний Вами з модельного ряду Nissan. Ваш старий автомобіль приймається в залік вартості нового авто за заздалегідь узгодженою з Вами ціною.
За програмою Trade-in в автоцентрі «АТЛАНТ МОТОРЗ ХАРКІВ» приймаються не тільки автомобілі Nissan, але також і інші автомобілі японських і європейських марок.

За детальною інформацією та поточними умовами звертайтесь за тел. (096) 766-8-766

ІМ'Я*
Телефон*
Марка*
Модель*
Тип палива
Коробка передач
Об’єм двигуна, л
Рік випуску
Пробіг, тис. км
Додаткові параметри
Коментар
Цим я висловлюю свою згоду на обробку вищезазначених моїх персональних даних (далі – Персональні дані) ТОВ «АТЛАНТ МОТОРЗ ХАРКІВ» (Україна, 61009, м. Харків, пр-т Гагаріна, 185/1), а також на їх передачу третім особам, з якими ТОВ «АТЛАНТ МОТОРЗ ХАРКІВ» на свій розсуд укладає відповідні договори, і які будуть вживати необхідних заходів щодо захисту таких даних від несанкціонованого доступу третіх осіб. Згоду на обробку Персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на термін 10 років з можливістю у будь-який час відкликати цю згоду, звернувшись до ТОВ «АТЛАНТ МОТОРЗ ХАРКІВ». Цим також підтверджую, що я сповіщений(на) про права у зв'язку з включенням Персональних даних у зазначену базу персональних даних, передбачені ст.8 Закону України «Про захист персональних даних», про власника Персональних даних, склад та зміст зібраних Персональних даних, мету збору Персональних даних та осіб, яким передаються мої Персональні дані.
* поля, обов'язкові до заповнення
БРОШУРИ