Кузовний ремонт

Кузовний цех сервісного центру «АТЛАНТ МОТОРЗ ХАРКІВ» пропонує Вам весь спектр послуг по приведенню кузова Вашого автомобіля до ладу після аварії, ліквідації експлуатаційних ушкоджень, а також кваліфіковану і своєчасну консультаційну допомогу.

Фахівці відділу кузовного ремонту виконують попередній огляд пошкодження автомобіля в день звернення.
Ми допоможемо оформити весь пакет документів для ремонту, підібрати необхідні запчастини і виконаємо ремонт в найкоротші терміни.

Нам довіряють провідні компанії класичного страхового ринку, які користуються послугами нашого технічного центру.
У розпорядженні кузовного цеху висококласне обладнання, професійні та уважні співробітники, ціла інфраструктура, готова допомогти Вам у будь-якій, навіть здавалося б, безвихідній ситуації.

Особливу увагу ми приділяємо постійного поліпшенню технічного оснащення цеху, вибору партнерів, якими на сьогоднішній день є провідні фірми-постачальники високоякісного сервісного обладнання. У розпорядженні фахівців кузовного цеху широкий спектр спеціалізованого інструменту. Фарби та витратні матеріали, використовувані в роботі, тільки найвищої якості.

При розрахунках вартості кузовних робіт, їх нормативна трудомісткість, вартість необхідних запасних частин і матеріалів приймаються відповідно до даних комп'ютерного продукту NISSAN «FRS», «AUDATEX». Це дозволяє не тільки оптимізувати вартість кузовного ремонту, але і зробити її прозорою для клієнта.

Для максимально точного підбору кольору при ремонтному фарбуванні автомобіля використовується спеціальна професійна система підбору кольору останнього покоління - Glasurit Color Profi System. Це набір карток, пофарбованих реальної фарбою і в реальних умовах, з великою кількістю різних колірних відтінків, які періодично оновлюються при появі нових кольорів автомобілів.

БРОШУРИ