Впевнена мобільність починається тут

ЗАБЕЗПЕЧТЕ ЧИСТОТУ ПОВІТРЯ В САЛОНІ ВАШОГО NISSAN

ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІФЕНОЛУ

Протиалергенний поліфенол, який компанія Nissan використовує у комбінованому салонному фільтрі, дає змогу нейтралізувати алергени, усунути неприємні запахи, а також запобігти потраплянню газів і часточок пилу в салон автомобіля.

ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ ВІД АЛЕРГІЇ

Поліфеноли – це природні молекули рослинного походження, які містяться в коренях рослин і фруктах та мають високоефективну протиалергійну, антиоксидантну, антиканцерогенну та протизапальну дії. Поліфенол, який протягом століть приносив користь здоров’ю людей, відтепер використовує компанія Nissan для очищення повітря, що подається в салон автомобіля.

Акція діє з 1 квітня до 30 червня 2020 року в усіх офіційних дилерських центрах Nissan в Україні. Під вигодою мається на увазі співвідношення ціни, встановленої на період проведення Акції, порівняно зі звичайною рекомендованою ціною. На різні найменування запчастин установлено різний розмір вигоди. Розмір вигоди є рекомендованим, остаточну ціну встановлює дилер. Детальний перелік запчастин, на які розповсюджується вигода, й умови отримання вигоди можна дізнатися в офіційних дилерських центрах, адреси яких розміщено на сайті nissan.ua. * Під подарунком мається на увазі продаж за 0,01 грн. ** Указано рекомендовану ціну виконання робіт, остаточну ціну встановлює кожен дилерсамостійно, тому вона може відрізнятися від зазначеної. Ціни нормо-години виконання робітдізнавайтеся в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні. *** Для негарантійних автомобілів. **** Про подробиці програми Value Advantage («Вел’ю Адвантедж») та програми лояльності You+Nissan («Ю плюс Ніссан») дізнавайтеся в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні. ***** Знижка 20% на моторні оливи, фільтр оливи, фільтр повітряний, фільтр салону та роботи.

БРОШЮРЫ