Nissan JUKE Технічна інформація

B — ЗАГАЛЬНА ДОВЖИНА
4135 ММ
A — КОЛІСНА БАЗА
2530 ММ
C — ЗАГАЛЬНА ШИРИНА
1765 ММ
D — ЗАГАЛЬНА ВИСОТА
1565 ММ
Nissan JUKE: БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН

Бензинові двигуни в Nissan JUKE (Ніссан Джук) миттєво реагують на натискання педалі акселератора, чого ви й очікуєте від Nissan.

Бензиновий Потужність (к.с.) Макс. крутний момент (Нм) Коробка передач Витрати пального* (л/100 км)
1,6 л 94 140 5 MT (2WD) 6,0-7,6
1,6 л Xtronic 117 158 5 MT/CVT (2WD) 5,2-8,3
1,6 DIG-T  190 240 6 MT (2WD) 5,6-9,1
1,6 DIG-T 190 240 MCVT (4WD) 6,0-9,8
Адаптивні технології СИСТЕМА ДИНАМІЧНОГО КЕРУВАННЯ Nissan JUKE

Спортивний чи економний режим? Просто виберіть стиль водіння для свого компактного позашляховика, а система динамічного керування автомобіля Nissan JUKE налаштує чутливість акселератора та керма.

Нормальний режим

Нормальний режим

Для оптимального поєднання динамічних характеристик і економії пального виберіть режим «Нормальний» для свого компактного позашляховика.

Спортивний режим

Спортивний режим

Якщо вибрано спортивний режим, підвищується гострота рульового керування та перемикання передач, а також чуйність акселератора.

Екорежим

Екорежим

Для максимальної економії пального переведіть автомобіль в екорежим.

Спробуйте обчислити

Спробуйте обчислити

Система динамічного керування Nissan збирає всю корисну інформацію про подорож, яка вам потрібна. Як і в легендарному Nissan GT-R, на дисплеї всередині автомобіля ви можете бачити показники в реальному часі, наприклад показник щойно завданого динамічного навантаження.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні лише в певній комплектації. Інформація, отримана під час проведення лабораторних випробувань, призначена для порівняння автомобілів і може не відповідати реальним показникам витрат. На фактичні результати може впливати наявність додаткового обладнання, умови технічного обслуговування, манера керування автомобілем, дорожні та погодні умови.

БРОШУРИ