ДОДАЙТЕ ВИШУКАНОСТІ В ІНТЕР’ЄР NISSAN JUKE СТВОРІТЬ СВІЙ СТИЛЬНИЙ І СУЧАСНИЙ ІНТЕР’ЄР
Першокласне оздоблення салону
СІРА ТКАНИНА

СІРА ТКАНИНА

ТКАНИНА ГРАФІТОВОГО КОЛЬОРУ

ТКАНИНА ГРАФІТОВОГО КОЛЬОРУ

ТКАНИНА SYNTECH ЧОРНОГО КОЛЬОРУ (ENIGMA BLACK)

ТКАНИНА SYNTECH ЧОРНОГО КОЛЬОРУ (ENIGMA BLACK)

ТКАНИНА SYNTECH СИНЬОГО КОЛЬОРУ (POWER BLUE)

ТКАНИНА SYNTECH СИНЬОГО КОЛЬОРУ (POWER BLUE)

ТКАНИНА SYNTECH ПОМАРАНЧЕВОГО КОЛЬОРУ (ENERGY ORANGE)

ТКАНИНА SYNTECH ПОМАРАНЧЕВОГО КОЛЬОРУ (ENERGY ORANGE)

ЧОРНА ШКІРА ПРЕМІУМ-КЛАСУ

ЧОРНА ШКІРА ПРЕМІУМ-КЛАСУ

Проявіть свою індивідуальність Персоналізація Nissan JUKE

Комбінуйте та порівнюйте різні варіанти персоналізації інтер’єру й екстер’єру, щоб створити власний дизайн Nissan JUKE (Ніссан Джук). Виберіть дизайн коліс, додайте декоративні елементи та хромоване оздоблення кузова, підберіть контрастні кольори для інтер’єру й екстер’єру. Все у ваших руках.

КРОК 1: виберіть колір та комплект персоналізації екстер’єру
КРОК 2: виберіть комплект персоналізації інтер’єру
КРОК 3: виберіть аксесуари

Інформація щодо ціни на автомобілі Ніссан Джук, комплектації та характеристики, обладнання на Nissan, а також інші дані, що вказані на сайті, nissan-goloseevsky.com можуть відрізнятись від актуальних. Автомобільний центр Голосіївський залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати дані, зазначені на сайті. Вказана на сайті ціна є рекомендованою роздрібною ціною. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційного дилера Nissan Автомобільний центр Голосіївський  в Україні.  Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей автомобіля Ніссан Жук і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання Автомобільний центр Голосіївський.

Зображення, фото Nissan Juke, призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля Nissan для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов'язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації та ціни Ніссан  або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

БРОШУРИ