Nissan JUKE

JUKE
Ціна від
464 960 грн
ВІД 2 209 ГРН /МІСЯЦЬ
2 209 грн
ТЕХНОЛОГІЇ NISSAN
КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР
ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ
ЗНАЙДІТЬ СВІЙ КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР УСІ КОМПЛЕКТАЦІЇ NISSAN JUKE
передові технології Nissan Intelligent Mobility

Концепція Nissan Intelligent Mobility представляє собою новий погляд на роль автомобіля в нашому житті. Вона допомагає більш впевнено почуватися за кермом, дарує позитивні емоції та відчуття зв’язку з навколишнім світом. Вибирайте більш сміливий та яскравий стиль керування з оновленим Nissan JUKE (Ніссан Джук). Компактний кросовер Nissan JUKE із технологіями Intelligent Mobility, які відстежують, що відбувається навколо вас на дорозі і допомагають попередити небезпеку.
 
В автомобілі Nissan JUKE є все, щоб ви отримали максимальне задоволення від керування: преміум аудіосистема з об’ємним звучанням, інтелектуальні технології та неперевершені можливості персоналізації.

Nissan Intelligent Mobility
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПАРКУВАННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Вона забезпечує огляд 360 градусів навколо вашого автомобіля, що дозволяє припаркувати Nissan JUKE (Ніссан Джук), не докладаючи зайвих зусиль.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ
ЯСКРАВИЙ ДИЗАЙН СПОРТИВНИЙ І ПРАКТИЧНИЙ КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР NISSAN JUKE (НІССАН ДЖУК)

Місця вистачить для всіх: автомобіль достатньо місткий, щоб розмістити до п’яти пасажирів і їхній багаж. Розмір внутрішнього простору цього компактного кросовера Nissan JUKE (Ніссан Джук) здивує вас. Якщо скласти сидіння, вантажомісткість Nissan JUKE збільшується більш ніж утричі, але навіть у такому стані автомобіль має зручну організацію салону.

СПОРТИВНИЙ І ПРАКТИЧНИЙ КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР NISSAN JUKE (НІССАН ДЖУК)
ЕФЕКТНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ЦІКАВИЙ ДИЗАЙН Nissan JUKE

Розфарбуйте ваш компактний кросовер Nissan JUKE (Ніссан Джук) за власним смаком і зробіть його унікальним, додаючи аксесуари, які відповідають вашому стилю. Nissan JUKE (Ніссан Джук) вирізняється упізнаваним дизайном, особливо якщо доповнити його штрихами, що підкреслюють вашу індивідуальність.

ЦІКАВИЙ ДИЗАЙН Nissan JUKE
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СТИЛЬ КОМФОРТ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Завдяки зручним спортивним сидінням салон компактного кросовера Nissan JUKE (Ніссан Джук) ідеально підходить для комфортного водіння. Додайте до цього образу кросовера кольорові рішення від Nissan Design Studio і дайте волю своїй фантазії.

КОМФОРТ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
фантастичне об’ємне звучання Аудіосистема Bose® Personal®

Нова аудіосистема BOSE® PERSONAL® включає в себе шість динаміків, два з яких — динаміки Ultra-Nearfield™ — вмонтовані до підголівника водійського сидіння, що робить Nissan JUKE (Ніссан Джук) мрією меломана. Розроблена спеціально для Nissan JUKE, ця аудіосистема забезпечує фантастичне об’ємне звучання і оснащена повністю регульованими елементами керування, за допомогою яких можна налаштувати індивідуальне звучання за власним смаком.

Аудіосистема Bose® Personal®

Інформація щодо ціни, обладнання, комплектації та характеристики автомобілів, а також інші дані, що вказані на сайті, можуть відрізнятись від актуальних. Компанія ТОВ "Ніссан Мотор Україна" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати дані, зазначені на сайті. Вказана на сайті ціна є рекомендованою роздрібною ціною. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерів Nissan в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії ТОВ "Ніссан Мотор Україна".
Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов'язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.
Ви можете отримати кредит по програмі Nissan Finance для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах: максимальний строк – 24 місяці, аванс – 60% вартості авто, максимальна сума – 2 600 000 грн, процентна ставка – 0,01% річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,5%, комісія за операції в Державному реєстрі – 750 грн. Реальна процентна ставка становить від 2,48% річних. Кредит надається у відділеннях банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555. Кредитує АТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.

БРОШУРИ