Nissan представляє на CES концепт-кар Ariya, що втілює японську гостинність

Nissan демонструє на виставці CES 2020 традиції японської гостинності. Вони втілені в експонатах, що відображають уявлення компанії про мобільність майбутнього: від електричного кросовера Ariya до фургона з морозивом, який не виробляє токсичних викидів.

Північно-Американська прем'єра концепт-кара Nissan Ariya відбудеться на виставці CES фв Лас-Вегасі. Цей кросовер з нульовим рівнем викидів поєднує передові технології з новою платформою для електромобілів, втілюючи стратегію Nissan Intelligent Mobility. Концепт демонструє широкий спектр систем і сервісів для автомобілів майбутнього, а також новий досвід володіння  сьогодні і завтра.

«Концепт-кар Ariya обіцяє клієнтам Nissan нові враження від процесу водіння автомобіля,  сказав Такао асами (Takao Asami), старший віце-президент Nissan по науково-дослідній роботі і передовим технологіям.  Цей електро-кросовер не просто концепт, заснований на вільному польоті думок; Ariya демонструє розробки, які стануть доступними в найближчий час».

Щоб довести, що це реально, фахівці Nissan «відокремили» нові технології від автомобіля і придумали для них свіжі, креативні способи застосування. Nissan показує це на CES, щоб гості самі випробували забавні знахідки для звичайного життя.

Щоб створити для відвідувачів привабливу атмосферу, дизайн і компонування стенду Nissan і навіть аромати (тонкі ноти бергамота і зеленого чаю) відображають традиційну японську гостинність і увагу до деталей.

«Omotenashi  японська філософія гостинності; вона втілюється в ретельній увазі до всіх дрібниць, які можуть залишитися непомітними для гостей, але допомагають створити незабутні враження,  пояснює Альфонсо Альбайса, старший віце-президент і директор з глобального дизайну Nissan.  Саме це ми прагнемо пропонувати нашим покупцям і, звичайно ж, відвідувачам стенду Nissan. Ми постаралися створити захоплюючі враження, забезпечити людям таке ж відчуття гостинності, наснаги та японської майстерності, які можна випробувати, сидячи за кермом наших автомобілів і користуючись нашими новітніми технологіями, що вже сьогодні втілюють майбутнє в реальність! »

У число найважливіших експонатів Nissan, представлених на CES, входять:

Концептуальний електромобіль-кросовер Nissan Ariya. У Nissan Intelligent Mobility Corner фахівці з передових технологій продемонструють такі особливості Ariya Concept, як вдосконалена система допомоги при водінні ProPILOT 2.0, система управління повним приводом (з двома електромоторами), мета-матеріали з неймовірними акустичними властивостями і планувальник маршруту (Smart Route Planner).

Фургон для морозива (на базі електромобіля Nissan). Скуштуйте морозиво з концептуального фургона, в якому поєднуються електрична силова установка, акумуляторна батарея і генератор, що працює на відновлюваній сонячній енергії. Фургон створений на базі легкого комерційного електромобіля e-NV200; його рушійною силою служить акумуляторна батарея потужністю 40 кВт. Для харчування бортового обладнання використовується портативний блок на базі літій-іонних елементів, відновлених після закінчення їх терміну служби на електромобілях Nissan.

М'яч для гольфу з технологією ProPILOT 2.0. Надихнувшись інноваційною системою допомоги при водінні ProPILOT 2.0, фахівці Nissan розробили м'яч для гольфу, якому завжди вдається потрапити в лунку. На стенді Nissan створено міні-поле для гольфу, а розташована над ним камера буде визначати положення м'яча щодо лунки. Завдяки системі датчиків і вбудованому електромотору м'яч буде котитися по потрібній траєкторії, поки не досягне лунки  подібно до того, як автомобілі Nissan, обладнані ProPILOT 2.0, можуть маневрувати, рухаючись по заздалегідь заданому маршруту.

Селфі з болідом (Power Selfie). Відвідувачі CES не можуть управляти гоночним автомобілем Формули Е, виставленим на стенді Nissan. Зате вони можуть відчути яскраві емоції. За допомогою потужних вентиляторів і спецефектів будка Power Selfie записує короткий відеофільм, що імітує розгін електричного боліда від 0 до 100 км/год менш ніж за 2,8 секунди. Гості зможуть створити GIF-файл зі своєю участю  як ніби вони мчать по треку.

Гоночний автомобіль Формули Е. Nissan став першим з японських автовиробників, які приєдналися до Чемпіонату Формули Е по вуличним гонкам для електромобілів. На CES Nissan продемонструє нову, натхненну японськими мотивами, модель для нового сезону.

Nissan LEAF e+: Nissan LEAF e+ відрізняється потужною силовою установкою, великим пробігом без підзарядки, передовими технологіями, в тому числі системою допомоги при водінні ProPILOT (представленої на ринку США під назвою ProPILOT Assist) і інноваційним режимом e-Pedal, що дозволяє управляти автомобілем за допомогою всього однієї педалі.

Виставка CES 2020 пройде з 7 до 10 січня в конференц-центрі Лас-Вегаса. Nissan запрошує всіх ознайомитись з розробленими компанією технологіямі майбутнього, відвідавши стенд 6306 в Північному залі.

Щоб дізнатися останні новини про CES 2020 року, відвідайте глобальну мультимедійну редакцію CES від Nissan або стежте за нашими повідомленнями в Twitter, Instagram, YouTube і LinkedIn (хештеги: #Nissan #CES2020 #NissanCES).

БРОШУРИ