Nissan вперше представляє в Європі LEAF NISMO RC

Компетенція Nissan як світового лідера в області електромобілів і досвід, отриманий за багато років участі в гонках вищого рангу, злилися воєдино в Nissan LEAF NISMO RC  вражаючому прикладі симбіозу потужності, інновацій та захоплення електромобільними технологіями Nissan.

Повнопривідний LEAF NISMO RC має вдвічі більшу потужність і крутний момент, ніж його попередник, що базувався на першому поколінні LEAF, який з'явився в 2011 році. Маючи 322 к.с. потужності і 640 Нм крутного моменту, LEAF NISMO RC демонструє блискавичне прискорення, досягаючи швидкості в 100 км/год при старті з місця всього за 3,4 секунди.

Новітній LEAF NISMO RC створений не тільки як шоу-кар. Він також виступає в ролі тестового полігону для майбутніх еволюцій електромобільних технологій і являє собою безмежність потенціалу електромобілів Nissan. Він досліджує, що може запропонувати повністю електрична двомоторна повнопривідна платформа і відображає прагнення компанії Nissan до постійного поліпшення і розвитку своїх електромобілів, адресованих водіям по всьому світу.

У LEAF NISMO RC і дорожньому LEAF, найпопулярнішому в світі електромобілі, продажі якого з 2010 року склали понад 450 000 авто, використана одна і та ж передова технологія. При цьому, LEAF NISMO RC вперше торкнувся європейського асфальту на трасі імені Рікардо Тормо в іспанській Валенсії.

"Експертиза Nissan як піонера в області електромобілів для доріг загального користування в поєднанні з більш ніж 60-річним досвідом NISMO в автоспортивних інноваціях привели до концепції унікального автомобіля", сказав Майкл Каркамо (Michael Carcamo), глобальний директор Nissan Motorsport.

"Для Nissan буква 'E' в абревіатурі 'EV' також означає 'Exciting' (Захоплення). Ставлячи цю філософію в центр усього, що ми робимо, ми створили LEAF NISMO RC. Він піднімає всі аспекти, що стосуються задоволення від водіння електромобіля, на новий рівень ", - додав Майкл.

Моментальне прискорення  це відмінна риса не тільки LEAF NISMO RC, а й кожного електромобіля Nissan. Повністю електрична силова установка, доповнена ідеально відповідним дизайном кузова LEAF і його передовими технологіями комунікації, забезпечує вражаючий досвід водіння. LEAF NISMO RC демонструє міць і динаміку електромобілів, які є одними з ключових компонентів стратегії Nissan Intelligent Mobility.

Nissan LEAF e+ має збільшений приблизно на 40% пробіг на одній зарядці, що повністю задовольняє вимоги дуже широкого кола споживачів. Завдяки впровадженню таких систем, як Nissan ProPILOT і e-Pedal, що дозволяє управляти прискоренням і уповільненням всього однією педаллю, LEAF e+ надає новий досвід водіння, даючи водієві можливість починати рух, прискорюватися, сповільнюватися і зупинятися за допомогою однієї лише педалі акселератора. Це надає водінню плавність і безперервність, а також дає водієві максимальний контроль за рахунок поліпшеної чутливості педалі.

"Всі, хто хоч раз сидів за кермом Nissan LEAF, знають, що він дарує неймовірне задоволення від водіння, - сказала Хелен Перрі (Helen Perry), глава напряму EV в Nissan Europe. - LEAF e+ дарує ще більше вражень завдяки 215-сильному електромотору і акумуляторної батареї збільшеної місткості, а також системі e-Pedal. Сьогодні LEAF став ще більш вражаючим. З цим згодні і наші клієнти, про що свідчить частка продажів нової моделі, що досягла 20% від загального обсягу продажів моделі LEAF".

БРОШУРИ