Про компанію

Про компанію

Автоцентр «АТЛАНТ МОТОРЗ ХАРКІВ» — офіційний дилер з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Nissan у Харкові та області.

Статус офіційного дилера автоцентр отримав у 2008 році. Протягом 11-ти років, плідно працював на Харківському ринку під назвою «Атлант-М на Гагаріна». У грудні 2019 року компанія отримала нову назву – ТОВ «АТЛАНТ МОТОРЗ ХАРКІВ».

Автоцентр розташований на одному із центральних проспектів міста Харкова і має просторий виставковий центр, в якому покупці мають можливість ознайомитися з модельним рядом Nissan та отримати консультацію представників банку та страхових компаній, станцію технічного обслуговування, відділ запасних частин та додаткового обладнання.

Сервісна станція компанії укомплектована сучасним професійним обладнанням, сертифікованим Nissan і надає повний комплекс послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобілів відповідно до вимог виробника.

Кваліфікований персонал автоцентру завжди радий допомогти вам у придбанні автомобілів Nissan та надати професійне сервісне обслуговування в подальшій експлуатації вашого нового автомобіля!

Завжди раді бачити вас у нашому автоцентрі!

 

 

БРОШУРИ